Zagotovi si eno izmed 29 BROŠK s podobo bele štorklje in v svoje življenje prikliči ZAŠČITO, SREČO in stabilnost v družinskih odnosih. Tvoja bo s KODO ŠTORKLJA ob nakupu nad 80 evrov.
Statistike kažejo na kar 58 % porast uporabe protibolečinskih sredstev v zadnjih desetih letih. Sintetična protibolečinska sredstva poškodujejo organe, so pa tudi odlična bližnjica v demenco, ki je tudi v velikem porastu. S tem ko obremenjujemo živčevje (ker zatremo občutek bolečine) in zadeve ne pozdravimo, kljub temu, da nas ne boli več. Obstaja veliko drugačnih, preverjenih, predvsem pa naravnih načinov, kako pristopiti k zmanjševanju bolečine.
Kaj narediti, ko imate stalne bolečine, pa nimate možnosti, da bi šli na operacijo? O tem bo danes spregovorila Jasmina Kandorfer. Kako živeti z nenehno bolečino, je vprašala tudi Dr. Rau na konferenci za efektivno medicino na Dunaju. Obstajajo tehnike, ki omogočajo blaženje bolečine, predvsem pa se moramo izogibati stalnemu stresu.
Fibromialgija je pogost kronično bolečinski sindrom, za katerega je značilna nepojasnjena idiopatska, razširjena bolečina. Prizadane približno 2% odrasle populacije. Več kot 90% obolelih predstavlja ženska populacija. Živeti s fibromialgijo, pomeni živeti z bolečino. Na naraven način si lahko omilimo bolečino in sicer z kurkuminom. Kurkumin je poznan kot eden najmočnejših blažilcev bolečine, ki nam jih je podarila mati narava. Študije kažejo, da je enako učinkovit kot nesteroidna protivnetna zdravila. Bolečino si lahko blažimo z meditacijo, ohranjajem zdrave telesne teže, zadostno tekočino D-vitamin, magnezij in poskrbite za ustno higieno
Multiplaskleroza, bolezen ki kar 3 krat pogosteje zajame ženske kot moške, je bolezen s katero je potrebno živeti, se z njo boriti dan za dnem. Gre namreč za kronično avtoimuno bolezen, ki prizadane živčevje. Naša današnja gostja Darja Majce, živi s to boleznijo, njen moto pa je: Bolje se soočimo, večji prostor za kakovostno življenje si ustvarimo. Pri 18.tih se ji je življenje obrnilo na glavo Tudi sama je postala bolnica z multiplosklerozo. Kako to doživlja in kaj je njen življenjski cilj? Klepet ob kavi je televizijska oddaja za zdrav življenjski slog, ki se predvaja od ponedeljka do petka na TV3, in sicer ob 18h (premiera) in ob 10:30 (ponovitev), na Planet TV vsako jutro okrog 9h ter popoldan na ARENA TV (18:30) .
Se tudi vam dogaja, da ste zaspani podnevi, ponoči lačni, delate pozno v noč? Narobe svet bi temu rekli. To je raziskovalka dr. Patracia Wong iz Univerze v Pittsburgu poimenovala kot "družbeni jet leg". Do njega je prišlo zato, ker ne spoštujemo izmenjave dneva in noči, ampak nadaljujemo pri svetlobi tablic, telefonov, računalniških zaslonov. To je tisto, kar nas dela ranljive. Ne samo za stres, ampak tudi na vse bolezni! Hkrati pa na to bolezen vpliva tudi spanje. In to je bolezen sodobnega časa. Kar 32.000 ljudi v Sloveniji ima Alzheimerjevo bolezen in o tem bo govora v današnji oddaji.
V tokratni oddaji si lahko na povsem enostaven, narave in cenovno izjemno dostopen način naredite “podmaz” za vaše sklepe.” V Slovenijo je sicer prišel izdelek, ki ima v sebi moč 9 različnih pripravkov in je izjemno blagodejen za naše sklepe in kosti. Dejstvo je, da se z leti tudi potreba po magneziju poveča, saj telo ne vsrka dovolj vitaminov in mineralov. Zato si lahko na sklepe namažete tole olje. Jasmina je namreč naredila olje iz čilija in klinčkov. Kako to uporabljati in za kaj vse nam lahko pomaga?
Statistike kažejo na kar 58-% porast uporabe protibolečinskih sredstev v zadnjih 10 letih. Ampak zdravila niso edina rešitev! Naravni pripravki so v mnogo primerih enako učinkoviti, le da delujejo brez stranskih učinkov. Pomembno je predvsem razumeti ozadje bolečine! Sintetična protibolečinska sredstva tudi poškodujejo organe, so pa hkrati odlična bližnica v demenco! S tem ko obremenjujemo živčevje (ker zatremo občutek bolečine) in, npr., igramo nogomet z obrabljenim kolenom, si ne delamo nobene usluge! Kako se torej bolečini zoperstaviti z naravnimi pripravki, izveste v pogovoru s Sanjo Lončar.
Naša današnja gostja je pri rosnih 22 ih letih zbolela. Zakaj bo povedala sama, Februarja 2002 so ji podali odgovor na njene težave, imela je bolezen Hashimoto Gre za avtoimuno bolezen, ki se razvije, ko imunski sistem napade ščitnično žlezo. Posledica je hipotiroza oz. premalo delujoča ščitnica. Kar vsaka 5.ta ženska naj bi zbolela za to boleznijo nad 50.tim letom. Tanja Želj, pa je z nami danes delila svojo izkušnjo. Kako je v njeno življenje vstopila bolezen.
Kurkuma deluje kot nadležna inšpektorica in pregleda vse celice v telesu. Za to resda potrebuje nekaj mesecev, vendar naredi natančni pregled stanja celic, tkiv, organov in počisti tisto, kar ni zdravo, zato da naredi prostor in priložnost za samozdravljenje telesa. Zgolj uživanje kurkume ne bo imelo takšnih učinkov, saj je zdravilna sestavina, ki je zaslužna za izjemne dosežke KURKUMIN, ki pa ga je v kurkumi zgolj 3 %. Zaradi ostalih stvari, ki so v kurkumi in z njimi ni za pretiravati, ne moremo zaužiti toliko kurkume, da dosežemo take zdravilne učinke, zato je potrebno poseči po kvailtetnemu izvlečku, kjer pa se zgodba zakomplicira v globine in širine. ???? Po vseh dosedanjih raziskavah (več kot 50 kliničnih študij) je BCM-95 namreč edini ekstrakt kurkume, ki lahko poveča absorpcijo prostih metabolitov kurkumina za 600–700 %. Klasični izdelki iz kurkume zgolj povečajo metabolične nivoje kurkumina v krvnem obtoku, ne pa tudi prostih kurkuminoidov, ki pa so bistveni! Na voljo v spletni trgovini!
Meru danda je lesena deska s specifično oblikovanimi krivinami, ki omogočajo podporo in sprostitev ledvenega prsnega dela hrbtenice. Namenjena je vsem, ki pri delu več ur sedijo, za hernijo, v primeru spinalne stenoze. Uporabniki govorijo o izjemnih pozitivnih učinkih, pomaga namreč odpirati prsnikoš, stimulira ledvene krivine, sprosti trebušni koš. Marsikaj bo danes o tej deski povedal Blaž Bertoncelj.
Kaj narediti, ko imate stalne bolečine, pa nimate možnosti, da bi šli na operacijo? O tem bo danes spregovorila Jasmina Kandorfer. Kako živeti z nenehno bolečino, je vprašala tudi Dr. Rau na konferenci za efektivno medicino na Dunaju. Obstajajo tehnike, ki omogočajo blaženje bolečine, predvsem pa se moramo izogibati stalnemu stresu.
Za namen zagotavljanja boljše funkcionalnosti, uporabniške izkušnje, varnosti, nemotenega delovanja ter štetja uporabnikov na spletnem mestu uporabljamo spletne piškotke.
Nujni piškotki so potrebni za optimalno delovanje spletne strani, ostali piškotki pa se uporabljajo za prilagoditev vsebin in oglasov ter analizo obiskanosti spletne strani.
Za več informacij si preberite pojasnilo o spletnih piškotkih, kjer lahko vedno zavrnete posamezne spletne piškotke.