Sedemnajstega marca pred desetimi leti smo se odločili, da Klepet ob kavi vstopi tudi na omrežje Youtube in od takrat dalje smo vsak teden pridno nalagali posnetke oddaj, pogovorov, predstavitev in ustvarili tudi daljša in posebna predavanja, meditacije in nenazadnje s Koherenco, iskrene in srčne pogovore ob kakavovem ceremonialu. Nastala je bogata zbirka video vsebin, ki so sedaj na voljo vsem vam.
Ko pogledamo posnetke izpred desetih let in jih primerjamo z današnjimi resnično vidimo, kako dolgo pot smo prehodili skupaj z vami, o čem vse smo se pogovarjali, koliko gostov smo spoznali, koliko nasvetov smo posneli in kljub temu, da leta tečejo in se obrazi malček spreminjajo, smo izredno hvaležni, da smo tukaj, da ustvarjamo oddajo, ki ima en cilj predvsem – izboljšat kakovost življenja svojih poslušalcev.
10 let in preko 1,6 milijonov ur skupaj
Skozi medijsko platformo Klepet ob kavi smo v 13. sezonah ustvarila več kot 6.000 izobraževalnih televizijskih oddaj in gostili več kot 6.000 strokovnjakov ter zanimivih posameznikov.
Jasmina od začetka spodbuja ljudi, naj se povežejo z naravnimi ritmi svojega telesa in se uskladijo z naravnimi cikli, da bi okrepili sposobnosti samozdravljenja in naravnega pomlajevanja. Njen pristop presega zgolj fizično zdravje, saj vključuje tudi mentalno, čustveno in duhovno dobrobit, kar omogoča celostno izboljšanje kakovosti življenja.
In vse to vam je na Youtube kanalu na voljo vedno in kjerkoli ste. To je nedvomno velika prednost tega kanala, ki je presegel togost televizije, njenih urnikov in formatov in nam omogoča, da nanj naložimo daljše posnetke, posnetke iz zakulisja, vaje, meditacije in vse, kar lahko najdete na njem. Ja, informacij se je nabralo resnično veliko. Nekaj več pa se jih skriva tudi pod članstvom - membership programom, kjer objavljamo posnetke brez cenzure in brezplačna predavanj, ki vam drugače niso na voljo.
13 MILIJONOV ogledov smo zabeležili v teh 10 letih prisotnosti na omrežju Youtube.
1,6 MILIJONA ur ste gledalci že preživeli z nami, samo na Youtube kanalu.
21.265.000 ljudi nam trenutno sledi na Youtube omrežju in 1/3 je moških.
5000 GOSTOV in več smo imeli priložnost spoznati ob snemanjih oddaj in mnogi so ostali prijatelji.
Dostop samo naslednjih sedem dni!
Ob praznovanju bi vam radi podarili nekaj posebnega, zato smo se odločili, da za en teden vsem ponudimo možnost ogleda spodnjih predavanj, ki so drugače na voljo samo članom kanala. Izbrali smo zanimiva predavanja treh strokovnjakinj na svojem področju, dolgoletnih sodelavk in sedaj, po tolikih letih, prijateljic. Nekatera predavanja so na kanalu že dlje, nekatera so novejša, vendar njihova vsebina je vsekakor aktualna in povezana z izzivom meseca marca, ki se bo odvijal ta teden, med 17.- 23. marcem.
Komentarji