Preveri novo brezplačno meditacijo pod zavihkom MEDITACIJE!

Amerika, prihajamo!

Amerika, prihajamo!

Odločitev je padla! Avgusta ali septembra jo mahnemo med Nezemljane in Indijance. Kako prosim? Ja, takrat se odpravimo v Severno Ameriko, natančneje v mistično Sedono, pa na Grand Canyon na sončna vzhod in zahod ter na pravljični Bryce na lov za vilami in škrati pa tudi v antilopa park ... Skratka, sliši se pestro. In verjamemo, da tudi bo! Jasmina je z Igorjem Štrucljem, raziskovalcem življenja in zavesti (in bodočim soraziskovalcem omenjenih krajev) sestavljala popotniški itinerar. Bi radi šli z nami? Ne zamudite ogleda posnetka!

Vemo, da je tako potovanje velik finančni zalogaj, a vendar izkušnje, ki jih dobimo na potovanjih, vedno odtehtajo zapravljeni denar. Potovanja nas navdihujejo, napolnijo z energijo in obogatijo z mnogo spoznanji. Potovanja spremenijo naš pogled nas svet in ljudi, zato se zdi, če sledimo nasvetu esejista Davida Mitchella: »Odpotujte dovolj daleč, da srečate sebe,« daljna Amerika kot naročena!

Potovanje po svetih krajih zahodne Amerike

Sorodne objave

Se moramo pripraviti na invazijo Nezemljanov?

Imamo rentgensko sliko punce iz naše ekipe, na kateri so razvidni čudni kovinski elementi zanimivih oblik. Imamo zgodbe …

Si mečemo pesek v oči? Resnica o Nezemljanih.

Imamo rentgensko sliko punce iz naše ekipe, na kateri so razvidni čudni kovinski elementi zanimivih oblik. Imamo zgodbe …

Znanja modrih ameriških staroselcev – Indijancev

Danes predstavljajo Indijanci približno 1 % celotne ameriške populacije, njihovo ozemlje pa 1 % površine ZDA. Težko si …

Nazaj

Komentarji

Za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje in za analizo podatkov o obiskanosti naša spletna stran uporablja spletne piškotke. Več informacij Strinjam se